Kiralama Koşulları

Sürücü Belgesi, Kiralama Yaşı ve Ödeme

En az 21 yaş ve 2 yıllık geçerli ehliyet şartı aranır. Kiralamanın gerçekleşebilmesi için, kiracının kendi adına geçerli bir kredi kartı sahibi olması yada firma ödeme garantisi aranmaktadır.

İlave Sürücü

Aracı, kiralayanın dışında kişilerin de kullanabilmesi, kiracıyla aynı şartları taşıyan geçerli bir ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkün olup, sözleşmede kaydı olmayan sürücü tarafından meydana gelecek hasarlarda sigortalar geçersizdir. Bu gibi durumlarda, hasarla ilgili tüm giderler kiracıdan talep edilir.

Teslim ve Bırakma

Kiralanan araçları önceden bilgi vermek şartı ile kiralama yapılan şehir içerisinde, havaalanı, gar, liman, otel, işyeri ve otogarlarda teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Bürolarımızın bulunmadığı yerlerde, en yakın büromuza uzaklığın her kilometresi için güncel tarifede belirtilen ücret uygulanır, ancak kiralanan aracın başka bir şehirdeki büroya bırakılması durumunda tek yön ücreti uygulanır.

Trafik Cezaları

Trafik yasalarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir. Araç bırakıldıktan sonra ödenmediği tespit edilen ya da daha sonra ulaşan cezalar kiracıya yansıtılır.

Whatsapp Canlı Destek Hattı:
0532 526 66 13